.

.

Одлична цена
Мотор На Јамаха YZF600 YX600 YZF-R6 YFZR6 АТВ Мотоцикл електрични Дел Стартер Електромагнетниот Копчето за вклучување Започнете со Почеток Реле

Мотор На Јамаха YZF600 YX600 YZF-R6 YFZR6 АТВ Мотоцикл електрични Дел Стартер Електромагнетниот Копчето за вклучување

DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Име На Модел:
За Јамаха 600 YZF600 YX600 YZF-R6 YFZR6
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
10cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Висина:
5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Материјал Тип:
Метал &пластика
Бренд Име:
GFYSHIP
Година:
1995-2007
Производи во категоријата