.

.

Одлична цена
1.5 Инчен Брод Палубата Гориво Брод Палубата Пополни 316 морски одделение од нерѓосувачки челик Копче Капа брод додатоци морски

1.5 Инчен Брод Палубата Гориво Брод Палубата Пополни 316 морски одделение од нерѓосувачки челик Копче Капа брод додатоци

DEN 372.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
HOFFEN
Големина:
1.5 inch
Материјал:
Челик
Тип:
гориво пополни
Производи во категоријата