.

.

Одлична цена
Нови Пристигнување Универзален Мобилен Телефон Адаптер за Монтирање Двоглед Monocular забележување на т.н Опсегот Телескоп и Микроскоп Додатоци се Прилагодат

Нови Пристигнување Универзален Мобилен Телефон Адаптер за Монтирање Двоглед Monocular забележување на т.н Опсегот

DEN 381.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
EYESKEY
Тип:
Monocular
Број На Модел На:
CM-4/5/6/7
Модел:
CM-4/5/6/7
боја:
Црна
Употреба:
Телескопи Универзален Мобилен Телефон Камера Адаптер
Производи во категоријата
DEN 768.00 -100 %