.

.

Одлична цена
CKK 925 Фунта Сребрен Накит Балерина Dangle Оригиналниот Шарм DIY Монистра се Вклопува Нараквици За Изработка на Накит

CKK 925 Фунта Сребрен Накит Балерина Dangle Оригиналниот Шарм DIY Монистра се Вклопува Нараквици За Изработка на Накит

DEN 400.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Висина:
10.52MM
Сертификат Број:
Никој
Certificate Type:
GDTC
Објектот Форма:
Круша Форма
Број На Модел На:
FL1059
Објектот Тежина:
1.85G
Бренд Име:
CKK
Главниот Камен:
Никој
Тип На Објект:
Монистра
Објектот Статус:
Висок Квалитет, Бренд Нови & Во Парк
Употреба:
DIY нараквици специјални подароци за Мајката, Сопругата, Децата, Љубовник, Пријатели,
Објектот Дијаметар:
8.82*7.14*10.52MM
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Гаранција:
100% 925 Фунта Сребро,Ако не,Целосна Наплата
Производи во категоријата