.

.

Одлична цена
CKK 925 Sterling Silver Монистра Ангел Крило Сребро Dangle со Срцето Шарм DIY Монистра се Вклопува Нараквици За Изработка на Накит

CKK 925 Sterling Silver Монистра Ангел Крило Сребро Dangle со Срцето Шарм DIY Монистра се Вклопува Нараквици За Изработка

DEN 376.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Објектот Тежина:
1.18G
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Висина:
8.82MM
Сертификат Број:
Шеесет и осум милијарди сто седумдесет милиони шест сто педесет и осум илјади осум сто седумдесет и осум
Certificate Type:
GDTC
Објектот Форма:
Круша Форма
Број На Модел На:
FL1074
Бренд Име:
CKK
Главниот Камен:
Никој
Тип На Објект:
Оригиналниот 925 Сребрен Шарм Монистра
Објектот Статус:
Висок Квалитет, Бренд Нови & Во Парк
Употреба:
DIY нараквици специјални подароци за Мајката, Сопругата, Децата, Љубовник, Пријатели,
Објектот Дијаметар:
8.45*8.82MM
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Гаранција:
100% 925 Фунта Сребро,Ако не,Целосна Наплата
Производи во категоријата