.

.

Одлична цена
CKK 925 Фунта Сребрен Накит Рози Оригинални Најновата Европска Шарм DIY Монистра се Вклопува Нараквици За Изработка на Накит

CKK 925 Фунта Сребрен Накит Рози Оригинални Најновата Европска Шарм DIY Монистра се Вклопува Нараквици За Изработка

DEN 328.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Објектот Тежина:
1.8G
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
FL1037
Certificate Type:
GDTC
Објектот Висина:
9.79MM
Сертификат Број:
68170658849
Бренд Име:
CKK
Главниот Камен:
Никој
Тип На Објект:
Оригиналниот 925 Сребрен Шарм Монистра
Објектот Статус:
Висок Квалитет, Бренд Нови & Во Парк
Употреба:
DIY нараквици специјални подароци за Мајката, Сопругата, Децата, Љубовник, Пријатели,
Објектот Дијаметар:
11.34*9.79MM
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Гаранција:
100% 925 Фунта Сребро,Ако не,Целосна Наплата
Производи во категоријата