.

.

Одлична цена
CKK 925 Фунта Сребрен Накит Openwork Декоративни Златна Боја Шарм DIY Монистра се Вклопува Нараквици За Изработка на Накит

CKK 925 Фунта Сребрен Накит Openwork Декоративни Златна Боја Шарм DIY Монистра се Вклопува Нараквици За Изработка

DEN 448.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Метали Тип:
Сребро.
Certificate Type:
GDTC
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Број На Модел На:
FL1060
Сертификат Број:
68170658867
Објектот Висина:
10.81MM
Бренд Име:
CKK
Главниот Камен:
Никој
Објектот Тежина:
3.04G
Тип На Објект:
Монистра
Објектот Статус:
Висок Квалитет, Бренд Нови & Во Парк
Употреба:
DIY нараквици специјални подароци за Мајката, Сопругата, Децата, Љубовник, Пријатели,
Објектот Дијаметар:
9.63*10.81MM
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Гаранција:
100% 925 Фунта Сребро,Ако не,Целосна Наплата
Производи во категоријата