.

.

Одлична цена
CKK 925 Фунта Сребрен Накит Openwork Fleur de Lis Шарм DIY Монистра се Вклопува Нараквици За Изработка на Накит

CKK 925 Фунта Сребрен Накит Openwork Fleur de Lis Шарм DIY Монистра се Вклопува Нараквици За Изработка на Накит

DEN 400.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
FL1056
Certificate Type:
GDTC
Објектот Тежина:
2.34G
Објектот Висина:
8.43MM
Сертификат Број:
68170658863
Бренд Име:
CKK
Главниот Камен:
Никој
Тип На Објект:
Оригиналниот 925 Сребрен Шарм Монистра
Објектот Статус:
Висок Квалитет, Бренд Нови & Во Парк
Употреба:
DIY нараквици специјални подароци за Мајката, Сопругата, Децата, Љубовник, Пријатели,
Објектот Дијаметар:
10.1*8.43MM
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија,Свадба
Гаранција:
100% 925 Фунта Сребро,Ако не,Целосна Наплата
Производи во категоријата