.

.

Одлична цена
Те Сакам До Месечината И Назад Шарм Монистра Pendant ги Собере Оригиналните Пандора Шарм Хривнија 925 Сребрен Накит за Денот на Вљубените Подароци

Те Сакам До Месечината И Назад Шарм Монистра Pendant ги Собере Оригиналните Пандора Шарм Хривнија 925 Сребрен Накит

DEN 324.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HANZHISHI
Надворешниот Дијаметар:
11mm
Објектот Тежина:
2G
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
PL0580
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Производи во категоријата