.

.

Одлична цена
15.5ѕвезди на Виножито Сина Титаниум Полиран Кварцен Кристал Врвот Drilled Точка Pendant Монистра,Суровини и Кристал се Држиме Tusk Монистра Накит

15.5ѕвезди на Виножито Сина Титаниум Полиран Кварцен Кристал Врвот Drilled Точка Pendant Монистра,Суровини и Кристал

DEN 304.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Објектот Форма:
Marquise Форма
Објектот Тежина:
150g
Број На Модел На:
FL008
Материјал:
Природни Кристал Столб
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
боја:
Виножито Сина
Обликот:
точка
Големина:
4-8x18-45mm
Должина:
Approx15.5inches/Strand & Approx58pcs
is_customized:
Yes
Надворешниот Дијаметар:
4-8mm
Производи во категоријата