.

.

Одлична цена
12x16mm Сплетен Sunstone Средината Drilled Лабава Монистра DIY Ѓердан,24pcs/ул Матирано Природни Камења Овална Монистра Шарм Одлуки

12x16mm Сплетен Sunstone Средината Drilled Лабава Монистра DIY Ѓердан,24pcs/ул Матирано Природни Камења Овална Монистра

DEN 335.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
HY-60
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
AMAZETSH
Надворешниот Дијаметар:
12mm
Објектот Тежина:
150g
Објектот Форма:
лабава монистра
Материјал:
Sunstone
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Обликот:
овална
Големина:
12x16mm
Количина:
Околу 24pcs/влакно
Должина:
Approx 15.5inches/strand
квалитетот одделение:
AA
is_customized:
Yes
Производи во категоријата