.

.

Одлична цена
Одговара на Оригиналот Пандора Шарм Нараквици Алки 925 Sterling Silver Безбедноста на Синџирот на DIY Мушка Шарм За Жените Накит Berloque

Одговара на Оригиналот Пандора Шарм Нараквици Алки 925 Sterling Silver Безбедноста на Синџирот на DIY Мушка Шарм

DEN 357.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
3.5G
Бренд Име:
HANZHISHI
Број На Модел На:
PL0825
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Сребро.
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
7mm
Производи во категоријата