.

.

Одлична цена
Најдобра продажба multicolor calaite turquoises камен 5*8мм нови abacus прекрасна монистра трендовски diy Накит одлуки B282-02

Најдобра продажба multicolor calaite turquoises камен 5*8мм нови abacus прекрасна монистра трендовски diy Накит одлуки

DEN 122.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Број На Модел На:
B282-2
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Објектот Тежина:
about 50g
Материјал:
Камен
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Обликот:
abacus
Материјал:
Тиркизна Камен
Објектот Дијаметар:
5x8mm
Надворешниот Дијаметар:
15''
Производи во категоријата