.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот! 6*4MM Кристално Стакло Лабава Бисери На Опал Бела Боја Фацетирани Rondelle Монистра 1000pcs

Бесплатен Превозот! 6*4MM Кристално Стакло Лабава Бисери На Опал Бела Боја Фацетирани Rondelle Монистра 1000pcs

DEN 384.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MISSDEAR
Материјал:
Кристално
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
кристал rondelle монистра, 6mm
Предмет Тип:
кристал монистра
Парична казна или Мода:
Моден
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
is_customized:
Да( потребен контакт со нас, прво)
Точка име:
кристал rondelle монистра
Големина на:
6*4mm
боја:
На Опал Бела боја(види слика)
Материјал:
кристално стакло
Обликот:
Rondelle spacer лабава монистра
Објектот Дијаметар:
6mm
Производи во категоријата