.

.

Одлична цена
Стакло Имитација Бисер Круг Лабава Монистра За Накит Ѓердан Занает Одлуки, LemonChiffon,6mm, Дупка: 1mm, за 140pcs/влакно

Стакло Имитација Бисер Круг Лабава Монистра За Накит Ѓердан Занает Одлуки, LemonChiffon,6mm, Дупка: 1mm, за 140pcs/влакно

DEN 111.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
X-HY-6D-B62
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Дијаметар:
0.236
Објектот Тежина:
0.049
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
боја:
LemonChiffon
Стил:
Pearlized
Употреба:
Монистра
Обоена:
Обоена
единица:
1strand
Материјал:
стакло бисер
Производи во категоријата