.

.

Одлична цена
925 Фунта Сребрен Накит медицинска Сестра Dangle Шарм, се Меша Глеѓ Оригинални Монистра се Вклопува Fandola Нараквици CKK

925 Фунта Сребрен Накит медицинска Сестра Dangle Шарм, се Меша Глеѓ Оригинални Монистра се Вклопува Fandola Нараквици

DEN 400.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
FL1668
Објектот Тежина:
3.45G
Бренд Име:
CKK
Certificate Type:
GDTC
Објектот Висина:
2.45MM
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
Никој
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Главниот Камен:
Никој
Тип На Објект:
Оригиналниот 925 Сребрен Шарм Монистра
Се вклопува:
Одговара На Пандора Нараквици
Материјал:
Автентични 100% 925 Sterling Silver
Објектот Статус:
Висок Квалитет, Бренд Нови & Во Парк
Применливи повод:
Божиќ, денот на Вљубените, Роденден, Свадба јубилеј
Употреба:
DIY нараквици специјални подароци за Мајката, Сопругата, Децата, Љубовник, Пријатели,
боја:
Исто како фото
испорака:
Бесплатни & Брза Испорака
Објектот Дијаметар:
12.78*26*2.45MM
Производи во категоријата