.

.

Одлична цена
Сем Панда Автентични 925 Sterling Silver Мушка Шарм Остава Кристал Цвет Монистра Одговара Жените DIY Нараквици Алки Накит YW20492

Сем Панда Автентични 925 Sterling Silver Мушка Шарм Остава Кристал Цвет Монистра Одговара Жените DIY Нараквици Алки

DEN 199.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
сем панда
Број На Модел На:
YW20492
Метали Тип:
925 Sterling silver
Материјал:
Метал
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
2.26g
Тип:
Цврста
Дупка со ГОЛЕМИНА:
4.5 мм
Функција:
Змија Синџир DIY Нараквици & закачам
Печат:
S925 со лого
Производи во категоријата