.

.

Одлична цена
Фенси правоаголник кристал камен монистра 12x6mm кристал spacer лабава монистра МЕШАНИ бои, накит наоѓање ААА Одделение

Фенси правоаголник кристал камен монистра 12x6mm кристал spacer лабава монистра МЕШАНИ бои, накит наоѓање ААА Одделение

DEN 198.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
12X6MM
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
SQ3A11126
Објектот Тежина:
NORMAL
Материјал:
Стакло
Објектот Форма:
правоаголник
Количина:
100pcs/торба
Големина:
12x6mm
Производи во категоријата