.

.

Одлична цена
Накит Наоѓање Шума Природни ite Камен Круг Мушка 4mm 6mm 8мм 10мм Мет Лабава Монистра За Накит Одлуки 15inch B3261

Накит Наоѓање Шума Природни ite Камен Круг Мушка 4mm 6mm 8мм 10мм Мет Лабава Монистра За Накит Одлуки 15inch B3261

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
4mm, 6mm, 8mm, 10mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Објектот Тежина:
about 15-40g
Материјал:
Камен
Број На Модел На:
B3261
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Дијаметар:
4mm 6mm 8mm 10mm
Надворешниот Дијаметар:
About 15inch
Материјал:
Природни ite Амазон Камен
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Круг
Тип На Објект:
накит наоди
боја:
multicolor
Производ Карактеристики:
Diy Ѓердани Или Белегзии
Пол:
мажи или жени
Производи во категоријата