.

.

Одлична цена
3D Гира Фитнес Rockmen Цинк Легура Kettlebell Шарм Монистра 100pcs Антички Сребрен Pendant L1718 20.6x6.5mm

3D Гира Фитнес Rockmen Цинк Легура Kettlebell Шарм Монистра 100pcs Антички Сребрен Pendant L1718 20.6x6.5mm

DEN 455.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
L1718
Бренд Име:
LZsilver
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Тежина:
2g
Објектот Форма:
Блескава Форма
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Материјал:
Метал
Производи во категоријата