.

.

Одлична цена
2strand Црвено Уметничка Резба Топката Ѓердан Монистра Тибетански Шарм Dzi Монистра Лабави Камења, Камен Монистра Тибетански Портата Ѓердан Одлуки

2strand Црвено Уметничка Резба Топката Ѓердан Монистра Тибетански Шарм Dzi Монистра Лабави Камења, Камен Монистра

DEN 307.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
300g
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
CF0250
Бренд Име:
Cingesto
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Дијаметар:
10mm
Надворешниот Дијаметар:
15.5inch
Производи во категоријата