.

.

Одлична цена
2strand Црвени Топки Уметничка Резба Ѓердан Монистра Тибетански Dzi Монистра Лабави Камења, Камен Монистра Тибетански Портата Ѓердан Одлуки

2strand Црвени Топки Уметничка Резба Ѓердан Монистра Тибетански Dzi Монистра Лабави Камења, Камен Монистра Тибетански

DEN 307.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
300g
Број На Модел На:
CF0254
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Бренд Име:
Cingesto
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Дијаметар:
10mm
Надворешниот Дијаметар:
15.5inch
Производи во категоријата