.

.

Одлична цена
Природна мешавина на обоен камен 2x4mm фацетирани abacus круг лабава diy накит монистра 15 B564

Природна мешавина на обоен камен 2x4mm фацетирани abacus круг лабава diy накит монистра 15 B564

DEN 150.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Надворешниот Дијаметар:
4mm
Материјал:
Камен
Објектот Тежина:
about 10g
Број На Модел На:
B564
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
15
Производи во категоријата