.

.

Одлична цена
Isywaka Мода 4x6mm 50pcs Rondelle Австрија фацетирани Кристално Стакло Монистра Лабава Spacer Круг Монистра за Накит Одлуки Бр 21R6

Isywaka Мода 4x6mm 50pcs Rondelle Австрија фацетирани Кристално Стакло Монистра Лабава Spacer Круг Монистра за Накит

DEN 38.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Isywaka
Материјал:
Кристално
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Број На Модел На:
1s23a1d
Објектот Тежина:
15g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
4*6mm
Надворешниот Дијаметар:
4*6mm
Производи во категоријата