.

.

Одлична цена
Бесплатен Превозот+ 10 mm Беж боја на слонова коска Стакло Имитација Бисер Лабава монистра 500pcs

Бесплатен Превозот+ 10 mm Беж боја на слонова коска Стакло Имитација Бисер Лабава монистра 500pcs

DEN 477.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
scoster
Материјал:
Стакло
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
GP-002
Точка име :
Стаклени Бисери
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Производи во категоријата