.

.

Одлична цена
DIY Накит Материјали трговија на Големо 5pcs Голема Дупка Perles Spacer Монистра Додатоци За Природен Камен Нараквици Ѓердани DIY Одлуки

DIY Накит Материјали трговија на Големо 5pcs Голема Дупка Perles Spacer Монистра Додатоци За Природен Камен Нараквици

DEN 224.64

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
5 pieces
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
Везана Jewellry Додатоци Монистра
Бренд Име:
JUYA
Објектот Тежина:
2.0g
Име на производ:
Микро Отвори Циркон Голема Дупка Spacer Монистра
Материјал:
Бакар+Циркони
боја:
Злато, Злато се Зголеми, Бело Злато PZ0183
Дупка со ГОЛЕМИНА:
4.8 мм
монистра големина:
10*7mm
Кристали:
ААА Австриската Кристали
Dropshipping:
Aliexpress Стандард Dropshipping
spacer монистра:
Шарм Spacer Цевка Монистра
потрошен материјал за накит трговија на големо:
Природен Камен Perle Нараквици Ѓердан DIY Одлуки
Производи во категоријата