.

.

Одлична цена
Христос спасителот Светецот Свети Бенедикт на Nursia Патрон Против Злото Крстот Медал 40pcs Антички Сребрен Шарм Приврзоци T1646 35x31mm

Христос спасителот Светецот Свети Бенедикт на Nursia Патрон Против Злото Крстот Медал 40pcs Антички Сребрен Шарм Приврзоци

DEN 527.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZsilver
Број На Модел На:
T1646
Метали Тип:
Цинк Легура
Објектот Форма:
Блескава Форма
Објектот Тежина:
2.6g
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Производи во категоријата