.

.

Одлична цена
250 Бели со Шарени Избрани Број # Коцка Монистра 6X6mm

250 Бели со Шарени Избрани Број Коцка Монистра 6X6mm

DEN 110.16

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Плоштад-форма
Број На Модел На:
писмо монистра
Бренд Име:
finding4show
Производи во категоријата