.

.

Одлична цена
Симпатична Куче Метал Голема Дупка Монистра Dangle се Вклопи во Европската Шарм Нараквици Накит DIY B116 13pcs 11.4x28mm Антички Сребрен/Бронза

Симпатична Куче Метал Голема Дупка Монистра Dangle се Вклопи во Европската Шарм Нараквици Накит DIY B116 13pcs 11.4x28mm

DEN 71.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZsilver
Објектот Тежина:
2g
Објектот Форма:
Овална Форма
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
B116
Материјал:
Метал
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Производи во категоријата