.

.

Одлична цена
Природен Камен Монистра Вистински Epidote Rubys Zoisite Камен Круг Spacer Монистра За Накит Одлуки 15inches 4/6/8/10/12mm трговија на Големо

Природен Камен Монистра Вистински Epidote Rubys Zoisite Камен Круг Spacer Монистра За Накит Одлуки 15inches 4/6/8/10/12mm

DEN 193.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
4mm 95pcs beads, 6mm 63pcs beads, 8mm 48pcs beads, 10mm 38pcs beads, 12mm 30pcs beads
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Објектот Тежина:
20-80g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Број На Модел На:
F00746
Бренд Име:
GMB724
камен стил:
рубин zoisite
Големина:
4/6/8/10/12mm
Одговараат на:
Нараквица,Ѓердан Одлуки, Накит DIY
Производи во категоријата