.

.

Одлична цена
50pcs Мешани Акрилик Барел Приврзоци За Детска Забава DIY Хривнија Накит

50pcs Мешани Акрилик Барел Приврзоци За Детска Забава DIY Хривнија Накит

DEN 55.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
pandahall
Број На Модел На:
X-Y0ZT3011-1
Материјал:
Акрилик
Објектот Тежина:
25g
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Објектот Форма:
барел
Производи во категоријата