.

.

Одлична цена
8мм 30pcs Смола diy транспарентен монистра, опал бои, Шари 10мм Кол,Дупка Димензии 1.5 mm, што го ѓердан хривнија diy ,дете подарок

8мм 30pcs Смола diy транспарентен монистра, опал бои, Шари 10мм Кол,Дупка Димензии 1.5 mm, што го ѓердан хривнија

DEN 38.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
FS001
Бренд Име:
MIS JQYRIA
Материјал:
Смола
Објектот Тежина:
1g
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
боја:
микс
Надворешниот Дијаметар:
10mm
Производи во категоријата