.

.

Одлична цена
DIY Дрво Монистра 20pcs 20mm се Зголеми Црвена Круна Шема Бела Писмо Дрвени Монистра за дете Изработка на накит

DIY Дрво Монистра 20pcs 20mm се Зголеми Црвена Круна Шема Бела Писмо Дрвени Монистра за дете Изработка на накит

DEN 44.40

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
B01118
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Бренд Име:
Laudsong
Материјал:
Дрво
Објектот Тежина:
57g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Производи во категоријата