.

.

Одлична цена
50/100pcs Метал Spacer Цевка Монистра Накит Одлуки Хривнија DIY Модна Мушка Наоди Додатоци За Накит трговија на Големо 6x5mm

50/100pcs Метал Spacer Цевка Монистра Накит Одлуки Хривнија DIY Модна Мушка Наоди Додатоци За Накит трговија на Големо

DEN 53.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
approx. 19g/ approx. 38g
Објектот Форма:
Овална Форма
Број На Модел На:
A9445
Материјал:
Метал
Метали Тип:
тибетската сребро.
Бренд Име:
ILOVEDIY
Погоден за:
монистра за изработка на Накит, DIY Хривнија
Големина:
6x5mm,Hole about 3mm
Количина:
50pcs, 100pcs
Монистра Тип:
монистра, DIY изработка на Накит
Производи во категоријата