.

.

Одлична цена
100pcs/многу 9x14MM Црна Фацетирани Стаклени Монистра Европската Голема Дупка Лабава Spacer Шарм Монистра За Накит Одлуки Хривнија DIY Монистра

100pcs/многу 9x14MM Црна Фацетирани Стаклени Монистра Европската Голема Дупка Лабава Spacer Шарм Монистра За Накит

DEN 360.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Дијаметар:
14mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Број На Модел На:
Голема Дупка Стаклени Монистра 212
Објектот Тежина:
2g/pcs
Бренд Име:
MISSDEAR
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Стакло
Големина:
9x14mm
боја:
Црна,Сина,Бела,ЗЕЛЕНА,Црвена,Топла Розова,Јасно Бела
Материјал:
Стакло
ОДГОВАРА ЗА:
Накит Одлуки Занает Ѓердан Хривнија DIY
Обичај Цел:
Прифати обичај
Монистра стил:
Накит Стаклени Монистра Голема Дупка Монистра, Стаклени Монистра Хривнија DIY Монистра
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Дупка со ГОЛЕМИНА:
околу 5mm
Производи во категоријата