.

.

Одлична цена
Трговија на големо 195-200pcs/влакно Црвено Нерегуларни Spacer Лабава Корални Монистра Природен Камен Лежиште За Накит Одлуки Хривнија Ѓердан 32197

Трговија на големо 195-200pcs/влакно Црвено Нерегуларни Spacer Лабава Корални Монистра Природен Камен Лежиште За Накит

DEN 451.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
GraceAngie
Материјал:
Корални
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Објектот Форма:
Блескава Форма
Објектот Тежина:
50g
Број На Модел На:
32197-031D
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Производи во категоријата