.

.

Одлична цена
1Box Океанот Стил Круг рачно изработени Lampwork Монистра, RoyalBlue, 14mm, Дупка: 2mm; за 12pcs/кутија

1Box Океанот Стил Круг рачно изработени Lampwork Монистра, RoyalBlue, 14mm, Дупка: 2mm; за 12pcs/кутија

DEN 443.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Тежина:
99 g
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
pandahall
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
СВЕТИЛКА-F006-15
боја:
RoyalBlue
Употреба:
Монистра
Дупка Стил:
Drilled
единица:
1box
Материјал:
Lampwork
Производи во категоријата