.

.

Одлична цена
Нови Розова Молив Случај Quanlity Училиште Материјали Bts Канцелариски Подарок Училиште Симпатична Молив Кутија Pencilcase Молив Торба Училиште Алатки

Нови Розова Молив Случај Quanlity Училиште Материјали Bts Канцелариски Подарок Училиште Симпатична Молив Кутија Pencilcase

DEN 47.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
КЕВИН&САСА ЗАНАЕТИ
категорија:
Молив Торба
Материјал:
Пластични
Новина:
No
Употреба:
Училишта & Канцеларии
Број На Модел На:
Z864
Големина:
20*10cm
Тип:
Молив Случај
Користење на сезоната:
Пролет, Лето, Есен, Зима
Соодветна возраст:
6+
Боја:
Како фото покажа
Големина:
20*10cm
Тежина:
0.065kg
Посебни клаузули:
No
Пакување:
ПВЦ
Материјали:
Пластични
Производи во категоријата