.

.

Одлична цена
Нови Кактус Молив Случај Платно Цртан филм Брада Печатење Двоен Слој Pennenzak Totoro Pencilcase за Училиште Estojo Escolar Гранде

Нови Кактус Молив Случај Платно Цртан филм Брада Печатење Двоен Слој Pennenzak Totoro Pencilcase за Училиште Estojo

DEN 382.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Молив Случај
категорија:
Молив Торба
Бренд Име:
Право Точка
Големина:
190mm*150mm*5mm
Новина:
Yes
Употреба:
Училишта & Канцеларии
Број На Модел На:
Молив Случај
Материјал:
Платно
Производот:
Достав Пенкало торба
Модел:
31718
Шема:
Цртан филм
материјал квалитет:
Платно
Боја Класификација:
Тиркизна, портокал
подарок:
Гума
Производи во категоријата