.

.

Одлична цена
YongNuo YN24EX YN-24EX TTL Блиц Макро Прстен LED Светло За Canon 6D 7D 80D 70D 60D 50D 40D 30D 20D 750D 700D 650D/T4i 1000D 1200

YongNuo YN24EX YN-24EX TTL Блиц Макро Прстен LED Светло За Canon 6D 7D 80D 70D 60D 50D 40D 30D 20D 750D 700D 650D/T4i

DEN 3960.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Yes
Извор На Светлина:
Вештачка светлина
Екранот:
Yes
Температура На Боја:
5600k
Бренд Име:
YONGNUO
Извор На Енергија:
4 x AA size батерии(Алкални или Ni-МЗ се употребливи
TTL:
Yes
Тежина:
1KG
Број На Модел На:
YN-24EX
Големина (WxHxD):
15*15*15
Компатибилен Камера Бренд:
CANON
Производи во категоријата