.

.

Одлична цена
Minisys моќен fanless мини pc skylake core i5 6200u 2 lan тенка rdp клиентот терминал игра htpc компјутер windows 10 со ДП порта

Minisys моќен fanless мини pc skylake core i5 6200u 2 lan тенка rdp клиентот терминал игра htpc компјутер windows

DEN 15933.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
НЕ ДИСК, 32G MSATA SSD, 64G MSATA SSD, 128G MSATA SSD, 256G MSATA SSD, 512G MSATA SSD, 500G HDD SSD, 1TB HDD SSD
Пакет:
4G Ram меморија, 8G Ram меморија, Не Ram меморија, 16G Ram меморија
Тип:
Мини КОМПЈУТЕР
Бренд Име:
MINISYS
Капацитетот На Меморијата:
≥ 4GB
Употреба:
Комерцијални
Процесор Бренд:
Intel
Процесор Главниот Фреквенција:
2.5 GHz
Графичка Картичка Тип:
Интегрирана Картичка
Број На Модел На:
IBOX-501 N13 L2
Процесор Модел:
Skylake Core i5 6200u dual core
Тип:
Мини Десктоп
боја:
Црна
ПРОЦЕСОРОТ:
Intel Skylake core i5 6200u dual-core 2.5 Ghz
Материјал на случај:
Fanless чист алуминиум мини pc случај
Display Port:
1*HDMI, 1* ДП
Мрежа:
2* RTL8111E 1000M lan
функција 1:
Поддршка 1*Мини-PCIE(WiFi/3G/4G опционално), вградени SIM слот
функцијата 2:
1*Аудио(Поддршка МИКРОФОНОТ и Аудио)
Fuunction 3:
2* COM, 4* USB3.0, 2*USB2.0
Складирање:
поддршка 1*М. 2(PCIE 4X сигнал), 1*SATA3.0
клучни зборови:
компјутер i5
Производи во категоријата