.

.

Одлична цена
КИП 90 Степен До Аглеста ДП DisplayPort Машко да се Женски Продолжување Адаптер

КИП 90 Степен До Аглеста ДП DisplayPort Машко да се Женски Продолжување Адаптер

DEN 261.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Должина:
верзија:
DisplayPort 1.3
Бренд Име:
cablecc
Број На Модел На:
ДП-086
Конектор Б:
Displayport(ДП)
Конектор A:
Displayport(ДП)
Тип:
ДП/Мини ДП Кабли
Пол:
Машко-Женски