.

.

Одлична цена
JCWHCAM Android Телефон Микро USB Endoscope Камера 5.5 мм Леќа 6LED Преносни USB OTG Endoscope 1M USB Android Телефон Borescope

JCWHCAM Android Телефон Микро USB Endoscope Камера 5.5 мм Леќа 6LED Преносни USB OTG Endoscope 1M USB Android Телефон

DEN 243.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
1M Кабел
Тип:
Мини
сензорот технологија:
CMOS
Бренд Име:
JCWHCAM
Висока Дефиниција Поддршка:
480P
Број На Модел На:
otg55m1
Мемориска Картичка Тип:
Никој
Вградена Меморија Големина:
НЕ
Пакет:
No
Производи во категоријата