.

.

Одлична цена
JCWHCAM 5.5 мм Лен 5M Андроид USB OTG Endoscope Камера Флексибилни Змија USB Цевка Инспекција Android Телефон USB Borescope Камера

JCWHCAM 5.5 мм Лен 5M Андроид USB OTG Endoscope Камера Флексибилни Змија USB Цевка Инспекција Android Телефон USB

DEN 363.84

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Пакет:
Bundle1
Тип:
Мини
сензорот технологија:
CMOS
Бренд Име:
JCWHCAM
Број На Модел На:
OTG155
Висока Дефиниција Поддршка:
480P
Мемориска Картичка Тип:
Никој
Вградена Меморија Големина:
НЕ
Пакет:
No
Производи во категоријата