.

.

Одлична цена
Нови 8W флуоресцентни микроскоп прстен сијалица

Нови 8W флуоресцентни микроскоп прстен сијалица

DEN 93.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Теорија:
Стерео Микроскоп
Зголемување На Односот На:
500X & Под
Drawtube:
Бинокуларна
Број На Модел На:
ARing
Бренд Име:
weitu
Материјал:
Метал
Производи во категоријата