.

.

Одлична цена
STARAUDIO 2Ch Професионални UHF Безжична Рачни& вградениот Микрофон Систем Микрофон SMU-0204A+Б

STARAUDIO 2Ch Професионални UHF Безжична Рачни& вградениот Микрофон Систем Микрофон SMU-0204A+Б

DEN 3311.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Стил:
Рачен Микрофон
Поларните Обрасци:
Cardioid
Поставете Тип:
Предавателот Поставува
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
SMU-0204A+Б
комуникација:
Безжичната
Бренд Име:
STARAUDIO
Трансдуцерот:
Динамички Микрофон
Употреба:
Караоке Микрофон
Производи во категоријата