.

.

Одлична цена
COMICA CVM-VS08 VS08 Cardioid Насочен Кондензаторот Видео Микрофон за iPhone Samung паметен Телефон со Правец на Muff со Правец на Muff

COMICA CVM-VS08 VS08 Cardioid Насочен Кондензаторот Видео Микрофон за iPhone Samung паметен Телефон со Правец на Muff

DEN 1199.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
commlite
Трансдуцерот:
Кондензаторот Микрофон
Поставете Тип:
Еден Микрофон
Број На Модел На:
VS08
комуникација:
Безжичната
Пакет:
Yes
Стил:
3.5 mm
Употреба:
Паметен телефон
Производи во категоријата