.

.

Одлична цена
200-225mm Надвор Микрометар Caliper Мерач Метар Микрометар Карбид Совет Мерка Алатки Различни спецификации

200-225mm Надвор Микрометар Caliper Мерач Метар Микрометар Карбид Совет Мерка Алатки Различни спецификации

DEN 2622.96

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Спецификација:
200-225mm
DIY Материјали:
Водовод
Дисплеј Тип:
Аналогни
Бренд Име:
Расте Инструмент
Микрометар Тип:
Надвор Micrometers
Број На Модел На:
WM00290
Точноста:
0.01 mm