.

.

Одлична цена
WSM-200A заварување машина за заварување машина може да се аргон лачно заварување и заварување Место Заварувач 220 V 50/60 Hz ,Тековната распаѓање време 0-5S

WSM-200A заварување машина за заварување машина може да се аргон лачно заварување и заварување Место Заварувач 220

DEN 9576.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
WSM-200A
Номинална Капацитет:
Други
Номинална Должност Циклус:
60
Max. Заварување Дебелина:
Други
Димензии:
432*205*358mm
Тежина:
12.2kg
Употреба:
ЗАВАРУВАЊЕ
Број На Производ:
FC1466
Име:
Место Заварувач
Модел:
WSM-200A
Напон:
220V
боја:
Сина
Тековната распаѓање време:
0-5s
Фреквенција:
50/60 Hz
Производ големина:
432*205*358mm
Пакување големина:
45*20*38cm
Тежина:
15kg
Производи во категоријата