.

.

Одлична цена
1pc DC Дигитален Инвертер Заварување Машина ЛАК Заварчик zx7-200 Заварчик 220V Целата бакар core преносни мали 6500w Предводник на

1pc DC Дигитален Инвертер Заварување Машина ЛАК Заварчик zx7-200 Заварчик 220V Целата бакар core преносни мали 6500w

DEN 1902.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
ZJMZYM
Номинална Капацитет:
470
Број На Модел На:
ZX7-200
Димензии:
37*22*29CM (Пакување)
Тежина:
3.8kg
Номинална Должност Циклус:
60
Max. Заварување Дебелина:
2-6mm
Употреба:
ЗАВАРУВАЊЕ
Број На Производ:
FC466
Име на производ:
dc лачно заварување машина
Напон:
220v
моќност:
6500W
Дигитален Дисплеј:
Yes
Номинална Фреквенција:
50Hz/60Hz
Погоден материјал:
Нерѓосувачки челик, јаглероден челик, ниска легиран челик
Ефикасност фактор:
0.73
Пакет Големина:
37*22*29CM
Производи во категоријата